Lyžiarske strediská Vysoké Tatry

Apartmány Lomnica sa nachádzajú len 8 km od jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, ktorá je turistickým centrom v pravom slova zmysle. Ponúka ľahkú a rýchlu dostupnosť lyžiarskych terénov v nadmorskej výške 2000 m n. m. v celkovej dĺžke 5 km.

Ak k nám cestujete vlakom, alebo autobusom, prípadne sa Vám nechce šoférovať každý deň k vlekom, odporúčame Vám odviezť sa pohodlne taxíkom až k lanovke. Cena jazdy pre 4 osoby z Apartmánov Lomnica do Tatranskej Lomnice je 10 €, pre 5 – 6 osôb 14 €. Taxík si objednajte priamo na recepcii v predstihu, prípadne volajte na číslo +421 949 660550.

Tatry

 

Kabínková lanovka z Tatranskej Lomnice vás za sedemnásť minút dostane na Skalnaté pleso, odkiaľ sa môžete vyviezť sedačkovou lanovkou do Lomnického sedla. Okrem prekrásnych výhľadov a zážitkov z tatranskej prírody, vás určite čaká na spomínaných miestach skvelá lyžovačka. Z výšky 2196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 5,5 km dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice. Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej štvorsedačkovej lanovke Štart – Čučoriedky garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

Tatry

 

Najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada na úbočí Slavkovského štítu, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier je Starý smokovec  . Od našich apartmánov je vzdialený len 13 km. Pozemná lanovka Vás vyvezie k lyžiarskym tratiam a ku Snow-FunParku s atrakciami. Lyžiarske stredisko Jakubkova lúka odporúčame najmä pre lyžiarov začiatočníkov a rodiny s deťmi, o ktoré sa postarajú v MAX Minilande.

Tatry

 

Vyskúšajte sánkovačku z Hrebienka do Starého Smokovca po 2,6 km dlhej sánkarskej dráhe, pozrite si nádherný ľadový chrám a načerpajte energiu z nádherných štítov.

Tatry

 

Lopušná dolina   je vzdialená od Apartmánov Lomnica 22km. Stredisko sa nachádza v blízkosti mesta Svit a je vhodné pre náročných lyžiarov, ale aj deti a začiatočníkov.

Tatry

 

Bachledova dolina   – opačným smerom na krásnu oblasť Ždiarskej doliny sa nachádza stredisko SKI Bachledova, ktoré tiež splní očakávania náročných lyžiarov, ale aj úplných začiatočníkov.

Tatry

 

Petra, manager – Apartmány Lomnica, kde žiť je zážitok……